close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
پاورپوینت شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش

میهن پاورپوینت

پاورپوینت شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش   پاورپوینت شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .  …

پاورپوینت شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش

پاورپوینت شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش

 

پاورپوینت شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

با توجه به سازمانها و تشکیلات آموزش و پرورش جوامع مختلف، مشاهده می گردد که نحوه ی مدیریت در آن جوامع از تفاوتهایی برخوردار است. این تفاوتها منبعث از امر تعلیم و تربیت جاری در آن جوامع نیست. بلکه عوامل جغرافیایی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و سایر امور جاری مربوط، در انتخاب شیوه ی مدیریت هر جامعه نقش عمده ای بازی می کنند.

 

اگر آموزش و پرورش را وسیله ای جهت بر آوردن خواسته ها، نیازها و توقعات ملتی بدانیم، خواهیم دید که این امر خطیر نمی تواند از تأثرات عوامل بالا گفته مصون بماند. چه آن عوامل، عناصر عمده ای در پیدایش نیازها و ایجاد توقعات به شمار می روند.

به طور مثال؛ وحدت ملی، تحکیم سیاست داخلی و عدم تساوی مناطق در یک جامعه، ایجاب می کند که، برنامه، سیاست و خط مشی تعلیم و تربیت آن جامعه در یکجا تنظیم و تعیین شوند ( سیستم مرکزی ). برعکس در جوامعی که عوامل متزلزل کننده ی وحدت ملی موجود نیست، سیاست داخلی از عوامل خارجی مصون مانده و امکانات متساوی در مناطق و ایالات آن جوامع موجود است. لذا تنظیم و تعیین برنامه، سیاست و خط مشی آموزش و پرورش از صورت مرکزی خارج شده و به عهده ی مناطق و ایالات واگذار می شود ( سیستم غیر متمرکز ).

مسأله ای که با توجه به شیوه ی متمرکز و غیر متمرکز جلب توجه می کند، قضاوت در محاصن این دو روش است که آیا در جامعه ای که شرایط عدم تمرکز موجود باشد باید این شیوه را به کار گیرد؟

جهت پاسخ به این سؤال، پس از توجیه دولت و سازمان آموزش و پرورش، به توضیح شیوه ی تمرکز و عدم تمرکز در سازمانهای آموزشی می پردازیم.

1. دولت و سازمان آموزش و پرورش

دولت مجموعه ای از سازمانهای خدمات عمومی یک ملت می باشد .

با توجه به تعریف فوق، دولت را می توان کاملترین سازمانها دانست که اعمال قدرت را در قلمرو خود دارد. و کلیه سازمانهای وابسته به آن مسؤول اجرای وظایف، در حاکمیت آن می باشند. به عبارت دیگر، دولت را می توان مجموعه ای از سازمانهای یک جامعه دانست که دارای اختیارات جهت اجرای امور در آن جامعه است. اختیارات دولت از ملت منبعث است. ملت یک قدرت عمومی را به وجود می آورد. آن را جهت بهبود زندگی جمعی و رفع حوائج اجتماعی به دولت می سپارد.

دولت جهت به کارگیری اختیارات عوامل اجرایی به وجود می آورد. عوامل اجرایی قدرت دولت را حکومت می گویند.

بدین معنی که قوه ی مجریه به عنوان رکنی از ارکان سه گانه ی دولت ( قوه ی مقننه، مجریه و قضائیه ) مصوبات آن را به اجرا در می آورد. بنابراین حاکمیت دولت که بالاترین قدرت سیاسی و اجتماعی است، به وسیله ی قوه ی مجریه بر اتباع کشور اعمال می شود.

حکومت درهر کشوری جهت انجام وظایف خود، سازمانهایی به وجود می آورد. این سازمانها، تحت عنوان وزارتخانه ها و یا مؤسسات دولتی کلاً زیر نظر یک نخست وزیر انجام وظیفه می نمایند.

هر وزارتخانه به تفکیک زیر نظر یک وزیر انجام وظیفه می نماید. وزرا هیأت دولت را تشکیل می دهند. نوع وظایف یک دولت به شکل تجمع جمعیت  های موجود در آن مربوط نیست. ولی از جایی که به نسبت شکل تجمع جمعیت، سازمانها و پدیده های اجتماعی تغییر می کند، از این رو دولتها سعی دارند.

که گروههای اجتماعی را بدون توجه به ساخت  آنها، زیر پوشش یک قانون قرار دهند.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

دولت و سازمان آموزش و پرورش

تمرکز و عدم تمرکز در سازمانهای آمورشی

معایب و محاسن سازمانهای آموزشی متمرکز

بوروکراسی و آموزش و پرورش

نتیجه گیری

پایان

 

عنوان : شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش

فرمت : پاورپوینت

حجم : 400 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت شیوه ی مدیریت در آموزش و پرورش

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1760
  • کل نظرات : 3