X میرنیوز نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میهن پاورپوینت

پاورپوینت تیپ های عصبی کار و روانکاوی کارن هورنای   پاورپوینت تیپ های عصبی کار و روانکاوی کارن هورنای شامل 66 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود…

پاورپوینت تیپ های عصبی کار و روانکاوی کارن هورنای

پاورپوینت تیپ های عصبی کار و روانکاوی کارن هورنای

 

پاورپوینت تیپ های عصبی کار و روانکاوی کارن هورنای شامل 66 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

 

تیپ های عصبی

شخص عصبی وقتی از مقام رفیع خود ایده آلی درونش به خود فعلی درونیش نگاه میکند آن را بسیار حقیر و کوچیک میبیند ، لذا نسبت به شخصیت و هویت خود دچار تردید شده و از برخورد این دو ، تضاد و کشمکش درونی شدیدی در او بوجود می آید.اما گاهی شخص به یکی از این دو بیشتر از دیگری نزدیک میشود ، لذا اگر به خود ایده آلیش نزدیکتر باشد و خودش را بیشتر به خود ایده آلیش بپندارد ، رفتارش هم مطابق و متناسب با ان خود میشود یعنی وسعت طلب ، گنده دماغ ، جاه طلب و متجاوز و پرمدعا شده و از دیگران توقع اطاعت و تحسین را دارد و خلاصه شخصیت او تیپ برتری طلب را تشکیل میدهد و اگر بیشتر به خود حقیر شده اش نزدیک باشد احساس درماندگی و بیچارگی بیشتری کرده و ادمی سلیم و مطیع و سر براه و رام شده و خلاصه به تیپ مهرطلب تبدیل میشود.اما اگر زور هیچیک از این دو غالب نگردد یکی از سه راه حل زیر را برمیگزیند :

1-یک راه حل اینست که شخص یک عایق بین این دو تضاد بوجود می اورد لذا هم رفتار مهرطلبانه و هم برتری طلبانه پیدا میکند بدون اینکه متوجه چنین تناقضی بشود

2-یکی از این دو خود را به شدت سرکوب کرده و به دیگری نزدیکتر شود و خود را کلا مطابق آن فرض کند

3-خود را از کشمکش ناشی از این دو خود دور نگه دارد تا ستیز و تعارض این دو را حس نکند در اینصورت از لحاظ روانی رابطه اش با درون خودش قطع میشود و یک حالت خشک و منفی پیدا میکند و زندگی معنویش فلج شده و حالت شخصیت عزلت طلب را پیدا میکند.


1-تیپ برتری طلب

تیپ برتری طلب مقصر و مسبب فاصله موجود بین خود ایده آلی و خود فعلی اش را دیگران فرض میکند.عطش کمال پرستی این تیپ منحصر به چند مورد نیست ، بلکه میخواهد در تمام زمینه ها بهترین باشد.بیشتر محتاج احترام دیگران است تا تحسین انها.در این تیپ به قدری عطش انتقام گیری شدید است که تمام جنبه های زندگی او را دربر میگیرد ولی این میل به انتقام بوسیله سه عامل احتیاج به عشق و دوستی دیگران و ترس و مصلحت شخصی و منفعت شخصی کنترل میشود.باورش بر اینست که نسبت به همه کس باید بی اعتنا بود مگر اینکه خلافش ثابت گردد.در محروم و سرخورده کردن دیگران تبحر خاصی دارد.

توقعات عصبی و دشمنی با خود از جمله موانع مهم پیشرفت و بهبود شخص در روانکاویست ، زیرا شخص عصبی با تمام قوا میکوشد تا عناد و توقعات خود را موجه جلوه سازد و وظیفه روانکاو اینست که عناد و توقعات عصبی را که موتور محرک عصبیت است کم کند.برتری طلب سعی دارد خود را مورد اجحاف و تعدی دیگران حس کند تا خودش هم بتواند تعدی و اجحاف نماید.

کسانی که در اردوگاه های کار اجباری نازیها تحت فشار و زور زندگی کرده اند ،میگویند : زندگی تحت این شرایط در صورتی قابل تحمل است که هرگونه احساس رافت و ملایمت و دلسوزی حتی نسبت به خودمان را هم خفه کنیم.حال کودکی که در شرایط سختی مثل تنبیه و تحقیر و مسخره و ظلم و دروغ توسط خانواده قرار میگیرد ناچار است همه احساسات ملایم و لطف آمیز خود را خفه کند و موجودی خشن و پرعناد گردد .اول سعی میکند محبت و علاقه دیگران را بخود جلب کند اما کم کم ناامید شده و احتیاج به احساسات لطیف و محبت آمیز را در خود خفه میکند و بر این عقیده میشود که محبت اصیل و واقعی اصلا وجود ندارد.

و ...

 

فهرست مطالب

تیپ های عصبی
تاکتیکهای دفاعی برتری طلب در مقابل دشمنی با خود
انواع تیپ های برتری طلب

تمایلات برتری طلبانه در فرد مهرطلب

مکانیسمهای دفاعی در مقابل احساس عناد به خود در تیپ مهرطلب

توجیه کردن توقعات عصبی در فرد مهرطلب

عشق در مهرطلب

علت عزلت طلبی

عصبیت و کار

عصبیت و روانکاوی

پایان

 

عنوان : تیپ های عصبی کار و روانکاوی کارن هورنای

فرمت : پاورپوینت

حجم : 956 کیلوبایت

تعداد صفحات : 66

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت تیپ های عصبی کار و روانکاوی کارن هورنای

قیمت فایل فقط 10,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 2490
  • کل نظرات : 3