close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
پاورپوینت مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس

میهن پاورپوینت

پاورپوینت مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس   پاورپوینت مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .  …

پاورپوینت مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس

پاورپوینت مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس

 

پاورپوینت مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

در فعالیت‌ەاى آموزشى ضمن تدریس، معلم با روش‌ها و امکانات موجود، شرایط تغییر رفتار شاگردان را فراهم مى‌کند. شاگردان در فرایند آموزش، فعالیت‌هاى مختلفى را انجام مى‌دهند و شرایط متعددى را تجربه مى‌کنند. اگر فعالیت‌هاى آموزشى به اینجا محدود شود، مشخص نخواهد شد که آیا شرایط ایجاد شده مطلوب بوده است یا نه و اینکه آیا شاگردان با کسب تجارب و انجام دادن فعالیت‌هاى تعیین شده به هدف‌هاى آموزشى رسیده‌اند یا نه.

 براى کسب چنین اطلاعاتی، ارزشیابى مستمر از فرایند تدریس - یادگیرى امرى ضرورى به نظر مى‌رسد. نحوه ارزشیابى باید بر اساس نوع هدف، شرایط و فعالیت‌هاى انجام شده تعیین شود، اما در بسیارى از نظام‌هاى آموزشى ناسالم، نحوهٔ ارزشیابی، هدف‌ها و بویژه فعالیت‌هاى آموزشى را تحت‌تأثیر قرار مى‌دهد. در چنین نظام‌هایی، معلمان و مربیان به جاى ایجاد شرایط مطلوب آموزشى و انجام دادن فعالیت و تجارب متناسب با هدف، تمام تلاش خود را بر موفقیت در امتحان و ارزشیابى متمرکز مى‌کنند و با انجام دادن تمرین‌هاى بى‌معنا و طاقت‌فرسا، موفقیت شاگردان را در جریان ارزشیابى دنبال مى‌کنند و در نتیجه، ارزشیابى که باید ملاک رسیدن یا نرسیدن به هدف‌هاى آموزشى باشد، جاى هدف‌هاى آموزشى را مى‌گیرد.

 

مسلم است که ارزشیابى در هیچ موقعیتى نباید به عنوان هدف مطرح شود و فرایند آموزش را تحت‌تأثیر قرار دهد، اما در هیچ شرایطى نیز نباید ارزشیابى از فرایند آموزش را به تعویق انداخت. به کارگیرى ارزشیابى صحیح در فرایند آموزش، بویژه ارزشیابى پیشرفت تحصیلی، یکى از مهم‌ترین فعالیت‌هاى آموزشى معلمان و مربیان است. معلمان باید در سراسر جریان آموزش به ارزشیابى میزان یادگیرى شاگردان خود بپردازند. ارزشیابى سبب مى‌شود که معلم اشکالات و نقایص موجود در هدف‌ها، محتوا، شیوه‌ها و وسایل آموزشى و در یک کلام، اشکالات فعالیت‌هاى آموزشى را دریابد و از چگونگى توفیق و شکست شاگردان و میزان آمادگى آنان براى فعالیت بعدى آگاه شود و سرانجام، وجوه قوت و ضعف تدریس خود و کفایت ابزارهایى را که در اندازه‌گیرى و ارزشیابى پیشرفت تحصیلى شاگردان بکار گرفته است دریابد.

متأسفانه، وقتى سخن از فعالیت‌هاى آموزشى بعد از تدریس، مانند امتحان و ارزشیابى به میان مى‌آید، نوعى غرور در شخصیت معلم و نگرانى و اضطراب در چهره شاگردان بوضوح مشاهده مى‌شود. مفاهیم مختلف ارزشیابی، در اغلب مواقع، قبول یا رد شدن را تداعى مى‌کند. به علت طرز تلقى و عملکرد غلط بسیارى از معلمان، امتحان و ارزشیابى مانند غولى وحشتناک در سراسر نظام آموزشى جامعه ما سایه افکنده است. معلم همواره از امتحان و ارزشیابى به عنوان یک ابزار قدرت استفاده مى‌کند و با ایجاد زمینه‌هاى نامطلوب آموزشى نوعى نگرانى و وحشت از امتحان را در اذهان شاگردان ایجاد مى‌کند، در حالى که امتحان و ارزشیابى همچون فعالیت‌هاى دیگر آموزشى است و مشخص مى‌سازد که معلم و فراگیر تا چد به هدف‌هاى آموزشى نایل شده‌اند.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه
اصطلاحات و مفاهیم فعالیت‌هاى بعد از تدریس
امتحان چیست؟
اندازه‌گیرى چیست؟
 آزمون چیست و چه فرقى با اندازه‌گیرى دارد؟
 ارزشیابى چیست؟
 چرا بسیارى از شاگردان از ارزشیابى مى‌ترسند؟
ارزشیابى پیشرفت
پایان

 

عنوان : مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس

فرمت : پاورپوینت

حجم : 460 کیلوبایت

تعداد صفحات : 47

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت مهارت هاى آموزشى بعد از تدریس

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1760
  • کل نظرات : 3