close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
پاورپوینت توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی

میهن پاورپوینت

پاورپوینت توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی   پاورپوینت توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی شامل 59 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .  …

پاورپوینت توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی

پاورپوینت توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی

 

پاورپوینت توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی شامل 59 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه
کودک برای غلبه بر احساس اضطراب و ناتوانی و درماندگیش در شرایط آسیب زا یا به منبع قدرت در خانه چسبیده تا از آسیب او در امان بماند (تاکتیک دفاعی مهرطلبی) یا به ستیزه و پرخاشگری رو می اورد(برتری طلبی) و یا سعی میکند از دیگران دوری کند(عزلت طلبی)....اگر کودک میتوانست به یکی از این سه طریق پناه ببرد کمتر دچار رنج و ناراحتی میشد اما او از هر سه تاکتیک دفاعی استفاده میکند و ناچار تضاد شدیدی در درون کودک بوجود می آید که ما آن را اضطراب اساسی مینامیم.

 

لذا برای رهایی از این تضاد بسیار دردناک و پیچیده دو تا از این سه تاکتیک را پنهان و و حالت سوم را بیشتر نمایان و آشکار میسازد که بعد ها عامل بسیار مهمی در شکل گیری شخصیت او خواهد شد.

البته دیده شده کودک از یک سنی به بعد تاکتیک دفاعی اش را عوض میکند مثلا کودکی که بخاطر ستیزه جویی پدر تاکتیک برتری طلبی را انتخاب کرده بعد از مرگ پدر اگر تحت فشار فرد دیگری نباشد به تاکتیک مهرطلبی یا عزلت طلبی پناه می اورد.

فاجعه شکل گیری خود ایده آلی در ذهن کودک

وقتی کودک در شرایط نا مساعدی بزرگ میشه مهمترین احتیاج کودک تسکین اضطراب و رفع تضاد و کسب ارامش درونی میشه لذا دیگر به احساسات و تمایلات واقعی و اصیل خودش توجی نمیکنه و در حقیقت از خود واقعی اش چشم میپوشه و یک خود ایده آلی و یا تصوری در ذهن خودش ایجاد میکند زیرا این تصور میکند خود ایده آلی میتونه همه مشکلات اونو حل کنه و اونو از شر اضطراب و تضاد و احساس بیچارگی و درماندگی و حقارت و ناچیزی نجات بده.

شاید بتوان گفت مهمترین درام زندگی شخص عصبی از همینجا شروع میشود که آرزو و تلاش میکند تا به خود ایده آلی خودش تحقق ببخشد و چنان برجستگی و عظمتی کسب کند که در شان یک خود ایده آلی باشد. این خود ایده آلی در ابتدا یک تخیل و جریان ذهنی است ولی بعدا رفته رفته تاثیرش وارد زندگی عملی شخص میشود

برای اینکه شخص عصبی بتونه به خود ایده آلی برسه سه تا زمینه باید در او ایجاد بشه :

1-کمال پرستی

2-داشتن عطش شدید جاه طلبی : که در سنین مختلف به صورتهای مختلف خودشو نشون میده مثلا اگه کودک باشه در مدرسه میخواد همه نمراتش عالی و ممتاز باشه و در سنسن بلوغ میخواد به مشهورترین و با پرستیزترین پسر یا دختر اشنا بشه و یا بعدا اینو در زمینه های سیاسی و اجتماعی و یا پول جستجو میکنه حتی ممکنه جاه طلبیش به این صورت باشه که میخواد مقدس ترین و اکترین افراد باشه ..در هر حال شخص عصبی جاه طلب به نفس کاری که انجام میدهد اهمیتی نمیدهد بلکه برای او فقط بدست اوردن جلال و عظمتش مهم است

این جاه طلبی متوجه اموری است که به او قدرت یا حیثیت یا پرستیژ میدهد.برای اینکه احساس قدرت کنه دائما میخواد روی دیگران کنترل و نفوذ داشته باشه و برای اینکه ایجاد احساس حیثیت و پرستیز به دنبال مشهور شدن میره و به نوعی عطش تحسین و تمجید و مورد علاقه قرار گرفتن درش ایجاد میشه.

3-میل به برتری و غلبه انتقام جویانه و کینه توزانه نسبت به دیگران : او میخواهد در قدرت قرار گرفته تا حس کینه و انتقام خود را ارضا نماید.البته خود این افراد از این احساس انتاقم گرفتن خود بی خبرند و ان را با میل به پیشرفت یکی میگیرند.

****شخصی که با خود واقعی اش زندگی میکنه میگه : " من میخوام" شخص عصبی که با خود ایده آلیش زندگی میکنه میگه : "من باید اینطور بخوام و مجبورم که اینطور باشم"

شخص عصبی برای ندیدن واقعیت از مکانیسمهای دفاعی استفاده میکنه.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

فاجعه شکل گیری خود ایده آلی در ذهن کودک

توقعات و انتظارات عصبی

بلای باید

تضاد در دیکتاتورهای درونی

تعکیس انتظارات و توقعات

انگیزه و نیت در فعالیتها
غرور یا حقارت و دشمنی با خود

راه های ترمیم غرور شکسته شده در فرد عصبی

راه های پیشگیری از جریحه دار شدن غرور در فرد عصبی

پایان

 

 

عنوان : توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.23 مگابایت

تعداد صفحات : 59

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت توقعات و بایدهای دیکتاتور درونی

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1760
  • کل نظرات : 3