close
تبلیغات در اینترنت
پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌
X میرنیوز نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میهن پاورپوینت

پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ شامل 71 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات…

پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌

پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌


پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ شامل 71 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .


مقدمه

از آغاز پیدایش آموزش و پرورش رسمی در جوامع تا به امروز، تغییر و تحولات بسیاری در نظام‌های آموزشی روی داده است. وقتی كه مردم كشورها در دوره‌های خاصی آموزش و پرورش را قادر به پاسخگویی به مسائل و مشكلات و نیازهای خود نیافته‌اند، به اشكال گوناگون نارضایتی خود را بروز داده و توانایی و كارآیی مدیران آن را زیر سؤال برده‌اند. بدیهی است امروز هم به مدیریتهای نامطلوب و غیر موثر كه به از هم‌گسیختگی آموزش و پرورش منجر می‌شود، اتكا نخواهند كرد.

 

صاحبنظران آموزش و پرورش عموماً بر این عقیده هستند كه كیفیت مدیریت فعالیتهای آموزشی، مهمترین شاخص سطح كفایت و اثربخشی كل برنامه‌های آموزشی است زیرا مدیریت با نقش تعیین‌كننده و موثری كه در امر هدایت فرآیندهای آموزشی و پرورشی در جهت هدفهای آن دارد بالقوه هم می‌تواند موجب پیشرفت آن شود و هم موجب ازهم پاشیدگی آن.بنابراین برای استفاده عاقلانه و مقتصدانه از زمان، سرمایه، كار و تلاش نیروی انسانی برای نیل به هدفهای عام آموزش و پرورش در سطح ملی و هدفهای خاص آموزش و یادگیری در سطح آموزشگاهی باید به آموزش و تربیت تخصصی افرادی مبادرت كرد كه واجد ویژگیهای بارز و حرفه‌ای مدیریتی هستند، به عبارت دیگر، باید سرمایه‌گذاری برای آموزش و آماده‌سازی مدیران آموزشی در آموزش و پرورش در اولویت قرار بگیرد به حدی كه مؤید پیشرفت و ترقی آموزش و پرورش باشد و موجب ركود یا از هم گسیختگی آن نشود.

به اعتقاد صاحبنظران سازمانی، یكی از بهترین روشها برای ایجاد و حفظ نظام آموزشی خوب، تربیت افراد كارآمد و متخصص برای مدیریت این نظام است. مدیریت آموزش و پرورش در بسط و توسعه هر حركت، تصمیم یا برنامه مهمی كه برای بهبود شرایط اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی هر جامعه طراحی می‌شود، حائز اهمیت بسیار است. باتوجه به اینكه راه‌حلهای نهایی مسائل و مشكلات آموزشی نیز در دست مسئولان آموزشی است، باید قابلیتها و تواناییهای بالقوه مدیران تا حد امكان رشد و پرورش یابد. در میان گروه مدیران آموزشی، راهنمایان آموزشی از عناصر بسیار مهم به شمار می‌روند و نقش اساسی در تحقق هدفهای آموزشی ایفا می‌كنند.‌

نظارت و راهنمایی آموزشی از وظایف مهمی است كه برای اداره نظام آموزشی خوب ضرورت دارد و هدف اصلی آن اصلاح و بهبود وضع آموزشی است. وجود برنامه‌های نظارت و راهنمایی آموزشی و كیفیت تداوم آن در تحقق هدفهای آموزشی، نقش تعیین كننده‌ای دارد. امروزه راهنمایان آموزشی برای اصلاح وضع آموزشی به عنوان مدیران آموزشی بامعلمان و به كمك آنان كار و فعالیت می‌كنند و از طریق همكاری حرفه‌ای سعی در ارتقای كیفیت عملكرد معلمان و رفع مسائل و مشكلات آنان دارند. اگر چه برنامه‌های نظارت و راهنمایی آموزشی و عناوین راهنمایان آموزشی در نظامهای آموزشی مختلف متفاوت است، اما وظایف آنان كم و بیش مشابه است.‌

راهنمایان آموزشی در نظامهای آموزشی كشورهای مختلف جهان در موقعیتهای گوناگون و ادوار مختلف با عناوینی از قبیل معلم راهنما، معلم سرپرست، معلم مشاور، معلم استاد، معاون آموزشی منطقه‌، ناظر یا سرپرست آموزشی، بازرس، بازرس آموزشی، رئیس آموزش و پرورش منطقه، هماهنگ‌كننده برنامه‌های آموزشی، مدیر گروه آموزشی، مشاور تخصصی‌، برنامه‌ریز امور آموزشی و راهنمای آموزشی نامیده شده‌اند اما وظیفه اصلی آنان با هر عنوانی كه نامیده شود و در هر پست و مقامی كه خدمت كنند، برقراری ارتباط، كار و همكاری حرفه‌ای با معلمان و كمك به آنان است تا بهتر رشد و پرورش یابند و بدین وسیله فرآیند تدریس و یادگیری را اصلاح كنند، عملكرد موثرتری داشته باشند و در نهایت نتایج آموزشی مطلوب‌تری بدست آورند.

رشد و پرورش بهتر معلمان به معنای رشد و پرورش بهتر دانش‌‌آموزان و نیز موفقیت برنامه‌های نظارت و راهنمایی آموزشی است كه رضایت و حمایت عمومی از مدارس را در پی دارد. هدفی كه نظارت و راهنمایی آموزشی در نظامهای آموزشی در صدد نیل به آن است.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

ماهیت نظارت كلینیكی

مسأله نظارت بر معلم

نظارت معلم محور ـ یك تعریف

ویژگیهای و فرضیه های ضروری نظارت معلم محور

هدف های نظارت معلم محور

انواع دیگر نظارت بر معلمان

ویژگیهای نظارت و راهنمایی تعلیماتی جدید

مسئولیت‌‌های حرفه‌ای ناظر آموزشی‌

‌‌ نتیجه‌گیری ‌

پایان

 

عنوان : نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌

فرمت : پاورپوینت

حجم : 664 کیلوبایت

تعداد صفحات : 71

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌

قیمت فایل فقط 9,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

برچسب ها پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | دانلود پاورپوینت نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | دانلود نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | مقاله ای در مورد نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | تحقیق در مورد نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | پروژه ی دانشجویی نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | مطالعه نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | دانلود تحقیق نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | دانلود مقاله ی نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ | دانلود پروژه ی نقش نظارت و راهنمایی‌ آموزشی در بهبود فعالیتهای آموزش و پرورش‌ |
پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 2490
  • کل نظرات : 3