close
تبلیغات در اینترنت
پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر
X میرنیوز نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میهن پاورپوینت

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر   پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .…

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر

 

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه


همسر شما در ذهن شماست. شما هرگز نمی توانید به روان همسرتان وارد شوید و او را مستقیما بشناسید، بنابراین از بیرون به او نگاه می کنید ، به حرف هایش گوش می دهید ، رفتار های او را نظاره می کنید، رفتار های گذشته او را در ذهن خود مرور می کنید و با گذشت زمان در ذهن خود در مورد همسرتان به یکسری نتیجه گیری هایی می رسید که طرحواره نام دارد.

 

طرحواره ها تصویری ذهنی از فرد مورد نظر را در ذهن شما ایجاد می کند. در واقع طرحواره ها همان ویژگی هایی هستند که شما برای توصیف رفتار های همسرتان و نیز توصیف ویژگی های فردی وی بکار می گیرید. طرحواره ها تنها واقعیت هایی هستند که در آن لحظه در ذهن خود دارید. طرحواره هایی که برای تبیین و تعبیر اعمال همسرتان بکار می گیرید و برچسب هایی که هویت همسرتان را برای شما دقیقا معلوم می کنند ، بر همه ابعاد روابط شما تاثیر می گذارند.

برچسب هایی که به همسرتان می زنید بر احساس ، نحوه واکنش ، انتظارات و نحوه ی ارتباط شما تاثیر بسیار زیادی می گذارند. هر چه رویداد هایی که طرحواره معینی را تایید می کند، بیشتر  باشند، آن طرحواره رفتار و واکنش های فرد را بیشتر تحت تاثیر قرار می دهد.

ممکن است علاوه بر ویژگی های شخصیتی ، طرحواره هایی را در مورد انگیزه ها و امیال همسرتان بسازید، او می خواهد مرا کنترل کند، او خیلی حسابگر است یا  ممکن است درباره احساسات او نسبت به خود طرحواره بسازید ، او از من خسته شده است. یا در مورد قضاوت هایش در مورد خودتان طرحواره بسازید، فکر میکند من بی ثباتم ، به این نتیجه رسیده است که من نالایق ام.

اگر در مورد انگیزه ها ، امیال ، احساسات و قضاوت های همسرتان در مورد خود ، طرحواره های منفی بسازید، تاثیرات بسیار بدی بر روابط شما خواهند گذاشت. این طرحواره ها معمولا از طریق یکسری ذهن خوانی ها شکل گرفته و تقویت می شوند. شکل گیری طرحواره های منفی ابتدا از طریق تعبیر و تفسیر منفی برخی رفتار های مبهم همسرتان شروع می شوند. وقتی با توجه به برخی رفتار های مبهم همسر خود، تعبیر و تفسیر می کنید به مرور، طرحواره ای شکل می گیرد و هر رفتار کوچکی به یک واقعیت و باور بدیهی تبدیل می شود. طرحواره به مرور باعث بروز ناراحتی می شود، رفتار های بیشتری از همسرتان بر اساس آن تبیین می شوند و رفتار های شما نیز براساس آن ها انجام می شوند.

مخرب ترین طرحواره این است که اعتقاد داشته باشید همسرتان شما را دوست ندارد.” اگر مرا دوست داشت، بیشتر برایم وقت صرف میکرد” . ” اگر حس دوست داشتن در کار بود، نسبت به من فداکاری بیشتری انجام میداد”. ” اگر مرا دوست می داشت لباس هایی را می پوشید که من دوست دارم”. این طرحواره ها اغلب براساس حدس و گمان و تخیل ساخته می شوند، نه براساس واقعیت ها.

در این بخش شما را راهنمایی می کنیم ، طرحواره هایی را که تاثیر زیادی بر روابط شما می گذارند ، شناسایی کنید. وقتی بدانید که چگونه این طرحواره ها را در ذهن خود می سازید، نحوه تاثیر آن ها بر رفتار و احساسات خود را بهتر درک خواهید کرد. در آخر تمرینی داده می شود که درست بودن برخی طرحواره های شما را تعیین می کند. تمرینی داده می شود که رفتار هایی را که بر اساس طرحواره هایتان تعبیر کرده اید، دقیق تر تبیین کنید. با استفاده از فرایند همدلی صحیح ، می توانید دید منعطف تر و پذیرنده تری نسبت به برخی عادت های همسرتان اتخاذ کنید و بفهمید که رفتار های همسرتان در واقع تلاش هایی هستند که قبال رفتار های شما انجام می گیرند.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه
پایه نظری
چرا طرحواره ها تداوم می یابند؟
پر کردن ابهام
طرحواره ها و تاثیر آن ها بر روابط
شناسایی طرحواره ها
پیامد های طرحواره ها
منعطف کردن طرحواره ها
خلاصی از طرحواره ها
ایجاد همدلی
پایان

 

عنوان : مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر

فرمت : پاورپوینت

حجم : 528 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 2490
  • کل نظرات : 3