close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
پاورپوینت الگوی زایونک و حضور دیگران

میهن پاورپوینت

پاورپوینت الگوی زایونک و حضور دیگران   پاورپوینت الگوی زایونک و حضور دیگران شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .   …

پاورپوینت الگوی زایونک و حضور دیگران

پاورپوینت الگوی زایونک و حضور دیگران

 

پاورپوینت الگوی زایونک و حضور دیگران شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

 

مقدمه

حتماً تا به حال از سخنرانى در مقابل جمع لذت برده‌اید! پس از آنکه مطالب خود را در خانه و احتمالاً در مقابل آئینه تکرار کرده‌اید، نوبت به ارائه آن در مقابل همهٔ دانشجویان رسیده است. آیا در خانه راحت‌تر بودید یا در کلاس؟ به‌عبارت دیگر، آیا حضور دیگران بر بازده شما اثر داشته است؟ اگر بلى چگونه؟در اواخر قرن ۱۹، یکى از روانشناسان که عاشق دوچرخه‌سوارى بود، مى‌خواهد بداند که آیا عمل‌کرد در این ورزش، برحسب حضور دیگران، تغییر مى‌کند؟ او نتایج دوچرخه‌سوارانى که به تنهائى مسابقه مى‌دادند، با نتایج دوچرخه‌سوارى که به‌طور گروهى مسابقه مى‌دادند، مقایسه مى‌کند. مقایسهٔ نتایج نشان مى‌دهد که عمل‌کرد دوچرخه‌سواران، در حضور دیگران، ۲۰ درصد افزایش مى‌یابد. این پدیده را آسان‌سازى اجتماعى مى‌نامند، یعنى اثر مثبت حضور دیگران بر بازده فردى.براى بررسى این پدیده، فرصت‌هاى زیادى پیش مى‌آید. خود شما نیز حتماً اثر تحریک‌کنندهٔ گروه را مى‌شناسید. تکرار متن سخرانى در اتاق خود و به تنهائی، فقط مى‌تواند بازتاب کمرنگى باشد از آنچه در کلاس انجام خواهید داد. حضور دیگران آشکارا بازده را افزایش مى‌دهد.ممکن است بگوئید بلی، قبلاً نیز این تجربه را داشتید. اما مواردى نیز تجربه کرده‌اید که در آنها حضور دیگران، به جاى کمک کردن، به کلى مانع عمل‌کرد شما شده است. کل مطالبى را که باید ارائه دهید به مغز خود مى‌سپارید، در خانه نیز بارها و بسیار خوب تکرار مى‌کنید، اما در جلو همکلاسى‌ها به تپق زدن مى‌افتید و هر چه توان دارید به کار مى‌گیرید اما نمى‌توانید مطالب را از حافظه بیرون بکشید. طنزهاى شما، که در جلو آئینه بسیار جالب بود، در حضور دیگران چندان جلوه نمى‌کند ... پیش خود مى‌گوید:'اگر آسان‌سازى اجتماعى وجود دارد، دست‌کم براى شما نیست!'یا، براى شما هست اما نه همیشه:حضور دیگران گاهى به نفع و گاهى به ضرر شما است، گاهى از دست شما مى‌گیرد، گاهى پاى شما را مى‌کشد.تریپلت، در طول تحقیقات خود، با این پدیده روبرو مى‌شود. حضور دیگران همیشه تسهیل‌کننده نیست، گاهى بازده را بهبود مى‌بخشد، گاهى به آن آسیب مى‌رساند.

الگوی زایونک

چگونه است که حضور دیگران گاهى تسهیل‌کننده، گاهى بازدارنده است؟ نمى‌توان گفت که تصادفى است! این سؤال همچنان بى‌جواب مى‌ماند تا اینکه در سال ۱۹۶۵، زایونک الگوئى ارائه مى‌دهد که همه را از بن‌بست نجات مى‌دهد.زایونک معتقد است که حضور دیگران ما را از نظر فیزیولوژى تحریک مى‌کند و حتى براى این کار نوعى آمادگى ذاتى وجود دارد. بنابراین، دیگران بر ما اثر دارند، زیرا حضور آنها ما را تحریک مى‌کند. اما چگونه مى‌توان این تحریک را که همیشه اثر یکسانى ندارد، تبیین کرد؟ پاسخ این سؤال نسبتاً ساده است، اما لازم است که به‌صورت ازمایشى انجام گیرد، کارى که زایونک انجام مى‌دهد. تحریک ارگانیسم به‌علت حضور دیگران، تجلى پاسخ مسلط را آسان مى‌کند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

الگوی زایونک

پاسخ مسلط

پایان

 

عنوان : الگوی زایونک و حضور دیگران

فرمت : پاورپوینت

حجم : 608 کیلوبایت

تعداد صفحات : 48

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت الگوی زایونک و حضور دیگران

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1760
  • کل نظرات : 3