X میرنیوز نکس وان کلیپ ویدیاب کلیپ جدید ویدجین

میهن پاورپوینت

پاورپوینت نظریه های شرطی سازی   پاورپوینت نظریه های شرطی سازی شامل 50 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .   شرطی شدن كلاسیك چسیت؟…

پاورپوینت نظریه های شرطی سازی

سید محمد میرعالی بازدید : 348 جمعه 10 شهريور 1396 : 15:54 نظرات ()
پاورپوینت نظریه های شرطی سازی

پاورپوینت نظریه های شرطی سازی

 

پاورپوینت نظریه های شرطی سازی شامل 50 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

شرطی شدن كلاسیك چسیت؟

یادگیری از طریق متداعی شدن محرك خنثی با محركی معنادار و كسب توانایی فراخوانی پاسخ مشابه.  بعنوان مثال : پدری بچه اش را برای قدم زدن بیرون می برد بچه دستش را دراز می كند تا گلی صورتی را بگیرد اما زنبوری كه روی آن گل نشسته او را نیش میزند .روز بعد مادرش چند گل صورتی می آورد تا بچه بو كند ا و به محض دیدن گل صورتی زیر گریه میزند.

 

ترس این بچه از دیدن گل صورتی فرایند یادگیری از طریق شرطی شدن كلاسیك را نشان میدهد كه در آن محركی خنثی (گل) با محركی بااهمیت (درد نیش زنبور) متداعی می شود و ظرفیت فراخوانی پاسخی مشابه (ترس) را كسب می كند.(همان)

پاولف در آزمایشاتش پودر گوشت در دهان سگ می ریخت و این كار باعث ترشح بزاق در سگ می شد . پاولف متوجه شد پودر گوشت تنها محركی نبود كه موجب ترشح بزاق سگ می شد. سگ در پاسخ به دیگر محركهای متداعی شده با غذا مثل رویت ظرف غذا، رویت شخصی كه برایش غذا می آورد و صدای بسته شدن در اتاق هنگام آورده شدن غذا نیز بزاق ترشح می كرد. پاولف متوجه شد تداعی این منظره ها و صداها با غذا در سگ نوع مهمی از یادگیری است كه بعدا شرطی شدن كلاسیك نامیده شد.

محرك غیر شرطی محركی است كه بدون نیاز به یادگیری قبلی، پاسخ تولید می كند. غذا در آزمایشات پاولف ، محرك غیرشرطی بود.

پاسخ غیرشرطی هم پاسخی آموختهنشده است كه بصورت خودكار به محرك غیرشرطی داده می شود. در آزمایش پاولف بزاقی كه از دهان سگ در پاسخ به غذا ترشح می شد، پاسخ غیرشرطی بود.

در مرد آن بچه و گل صورتی، گریه كردن بچه هنگام نیش خوردنربطی به یادگیری و تجربه قبلی او نداشت. گریه او آموخته نشده و خودكار بود. نیش زنبور محرك غیرشرطی و گریه بچه، پاسخ غیرشرطی بود.

در شرطی شدن كلاسیك ، محرك شرطی، محركی است كه قبلا خنثی بوده است ولی پس از متداعی شدن با محرك غیر شرطی میتواند پاسخ شرطی را فرا بخواند.

پاسخ شرطی، پاسخی آموخته شده به محرك شرطی است كه پس از جفت شدن محرك شرطی و محرك غیرشرطی داده می شود.

پاولف در بررسی پاسخ سگ با محركهایی كه با پودر گوشت متداعی می شوند، قبل از دادن پودر گوشت به سگ زنگی را به صدا در می آورد. تا قبل از آن صدای زنگ تاثیر خاصی روی سگ نداشت . سگ شروع میكرد به متداعی كردن صدای زنگ با غذا و وقتی صدای زنگ را میشنید بزاق ترشح میكرد. زنگ، محرك شرطی (آموخته شده) میشد و بزاق، پاسخ شرطی. در مود آن بچه، گل همان((زنگ)) یا محرك شرطی بود و گریه پس از جفت شدن نیش زنبور (محرك غیرشرطی) و گل(محرك شرطی)،پاسخ شرطی.

و ...

 

فهرست مطالب

شرطی شدن كلاسیك چسیت؟

 شرطی شدن در سطح بالاتر

تعمیم و تمیز محرك

شرطی شدن كلاسیك انسانها

اندیشه های نظری عمده ثرندایك

پیوند گرایی

گزینش و پیوند

قانون اثر

 تاثیر ثرندایك بر آموزش و پرورش

روش آموزشی ثرندایك

خدمات ثرندایك

انتقادات از نظریه ثرندایك

نظریه شرطی سازی كنشگر اسكینر

رفتار پاسخگر و رفتار كنشگر

اصول شرطی شدن كنشگر

جعبه اسكینر

خاموشی در نظریه كنشگر

بازگشت خود بخودی در نظریه شرطی سازی كنشگر

رفتار خرافی در نظریه شرطی سازی كنشگر

تقویت كننده های مثبت و منفی

پایان

 

عنوان : نظریه های شرطی سازی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 740 کیلوبایت

تعداد صفحات : 50

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت نظریه های شرطی سازی

قیمت فایل فقط 9,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 2490
  • کل نظرات : 3