close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
پاورپوینت فواید اقتصادی آموزش و پرورش

میهن پاورپوینت

پاورپوینت فواید اقتصادی آموزش و پرورش   پاورپوینت فواید اقتصادی آموزش و پرورش شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .  …

پاورپوینت فواید اقتصادی آموزش و پرورش

پاورپوینت فواید اقتصادی آموزش و پرورش

 

پاورپوینت فواید اقتصادی آموزش و پرورش شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

آموزش و پرورش از دیرباز مورد توجه و اهمیت متفکران و ملل مختلف بوده است و چندان بحث تازه ای نیست . حتی قبل از ظهور اسلام پیش از تولد عیسی مسیح کسانی بودند اندیشمندانی بودند که به اهمیت آموزش و پرورش دست یازیده بودند اما دین مبین اسلام بیش از سایر ادیان به این مهم توجه و ملاحظه کرده است .

 

اما اولین و مهمترین سوالی که به ذهن می آید این است که فواید اقتصادی آموزش و پرورش چیست؟ که لااقل سه فایده میتوان برای آن ذکر کرد :

1-  اولین فایده اقتصادی آموزش و پرورش این است که ظرفیت فرد را درتولید کالاها وخدمات و همچنین مهمتراز همه قدرت ایجاد درآمد فرد را افزایش میدهد . و در حقیقت هر چه جامعه و نظام به آموزش و پرورش افراد جامعه اهمیت بیشتری بدهد و در این زمینه بیشتر سرمایه گذاری کند در رشد و توسعه و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی کشور کوشیده وتلاش کرده است و عملا مهمترین عاملی که باعث میشود دولتها سرمایه گذاری بیشتری در این زمینه کنند به این دلیل است که آموزش نیروی انسانی به هر چه توانا شدن و مطلع شدن جامعه کمک میکند و جامعه را به سمتی سوق میدهد که خود می تواند تصمیم گیرنده و تعیین کننده سرنوشت خودش باشد .

2-   آموزش و پرورش در رشد اقتصادی این است که جوانی که به نظام آموزشی و به دانشگاه و محیط تحصیل و آموزشی راه می یابد با شرکت کردن در کلاسهای مختلف آموزشهای متنوعی که در طول تحصیل می بیند ، برخورد با انسانهای مهم و فرهیخته وبلند پایه علمی که دارای مقامات و مدارج عالی هستند برخورد می کند و همچنین از یک سری قیودات سخت و سنتی خانواده رهایی می یابد و با شرایط سهل زندگی دانشجویی در مجموع رضایت خاطر روحی و روانی بیشتری به دست می آورد . و این رضایت خاطر حاصل از آموزش یک نوع لذات مستقیم مصرفی است که از محیط آموزش و درس و دانشگاه بدست آمده که می تواند بسیار حائز اهمیت و ملاحظه باشد.

3-  آخرین فایده یا سومین فایده ای که آموزش و پرورش در رشد اقتصادی جامعه می تواند داشته باشد در آثار جانبی آن نهفته است . گاها تولید و مصرف یک کالا یا یک خدماتی مزیتها و فوایدی دارد که برای دیگران غیر از مصرف کننده و تولید کننده بدنبال دارد. به عنوان مثال می توانیم تصور کنیم که در حیاط همسایه ما درخت یاسی قرار دارد که بدون اینکه ما بخواهیم از بوی دل انگیز آن منتفع می شویم و همچنین برعکس یکی از همسایه ها که همیشه سطل زباله اش را در جلوی درب خروجی ساختمان مسکونی قرار میدهد و باعث آزار و اذیت دیگر همسایگان میشود بدون اینکه ما بخواهیم بوی متعفن آن ناخودآگاه به ما می رسد . در دانش اقتصاد اینچنین موارد آثار جانبی تولید یا مصرف هستند که دارای فایده وهزینه می باشند و اما خوشبختانه آثار جانبی آموزش و پرورش همگی آثار مثبت و مفیدی هستند مثلا یکی از آثار جانبی که می توانیم برای آموزش و پرورش تصور کنیم این است که افراد تحصیل کرده با سطح علم و آگاهی و اطلاعاتی که دارند می توانند شرکت وحضور فعالانه و آگاهانه ای در عرصه های مختلف ا جتماعی و سیاسی و حل مشکلات و معضلات جاری در جامعه داشته باشند و این خود سهم عظیمی را در جامعه رقم می زند.

شناخت و طبقه بندی فواید اقتصادی آموزش و پرورش

آموزش و پرورش یکی از آن کالاهای عمومی است که تولید آن نه تنها به شخص و فرد کمک میکند تا زندگی بهتری داشته باشد بلکه به جامعه و افراد جامعه نیز سود ونفع می رساند. به این معنی که آموزش فرد انعکاسها و بازخوردها و پیامدهای اجتماعی بهمراه دارد که نه تنها خود فرد و شخص از کفایت و آگاهی و اطلاع لازم برخوردار میشود بلکه این آثار فردی در خانواده او در محیط کار و سرانجام محیط جامعه منعکس می یابد .وهمگی را منتفع می سازد . این فایده ها به دو دسته تقسیم می شود فواید خصوصی و فواید اجتماعی که اینها نیز به نوبه خود به دو دسته مستقیم و غیر مستقیم تقسیم می شود.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

شناخت و طبقه بندی فواید اقتصادی آموزش و پرورش

فواید خصوصی آموزش و پرورش

فواید مستقیم خصوصی

فواید غیر مستقیم خصوصی

فواید اجتماعی آموزش وپرورش

فواید مستقیم اجتماعی

فواید غیر مستقیم اجتماعی

نتیجه

پایان

 

عنوان : فواید اقتصادی آموزش و پرورش

فرمت : پاورپوینت

حجم : 384 کیلوبایت

تعداد صفحات : 41

 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

 

پاورپوینت فواید اقتصادی آموزش و پرورش

قیمت فایل فقط 8,800 تومان

خرید


مراحل خرید:


1- پیش از خرید محصول توضیحات آن را به دقت مطالعه کنید زیرا محتوای فایل شامل تمام آن چیزی است که در توضیحات نوشته شده (نه کمتر و نه بیشتر)

2- پس از انتخاب فایل مورد نظر خود روی دکمه "دانلود" کلیک کنید
3- در مرحله بعد و در قسمت "تکمیل فرم خرید" مشخصات خواسته شده را به دقت وارد کنید و سپس روی دکمه "پرداخت و دانلود فایل" کلیک کنید.

(ایمیل را بدون www وارد کنید. نمونه صحیح ایمیل: gsmyha@gmail.com)
3- در این مرحله به صفحه پرداخت وارد شده و با تمام کارت های عضو شتاب می توانید هزینه را واریز نمایید
4- پس از پرداخت موفق مجددا به سایت برگردانده می شوید و لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و علاوه بر آن یک نسخه از فایل به ایمیل شما هم ارسال می گردد تا با خیال راحت فایل خود را دانلود کنید.

(در صورتی که ایمیل فایل ناب به صندوق ورودی شما نرسیده ، باید پوشه اسپم را در ایمیل خود باز کنید و آنرا به صندوق ورودی انتقال دهید تا لینک دانلود فعال شود)


چند نکته مهم:

* پس از خرید فایل تا سه روز فرصت دارید تا فایل را بررسی کنید و در صورتی که فایل مطابق با توضیحات ارائه شده نبود از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.


* برای خرید محصولاتی که کمتر از 5000 تومان قیمت دارند نمی توانید از کارت بانک ملی استفاده کنید چون بانک ملی این اجازه را به دارندگان کارت بانک ملی نداده و به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای خریدهای کمتر از 5000 تومان از کارت سایر بانکها استفاده نمایید.


* اگر صفحه لینک دانلود ظاهر نشود علت آن گزارش تخلف فایل و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد. در این شرایط از طریق بخش "تماس با ما" جزییات خرید را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، هزینه پرداختی شما را به حسابتان واریز کنیم.

1 در هنگام خرید فایل به هیچ وجه از وی پی ان استفاده نکنید زیرا به احتمال زیاد خرید شما موفق نخواهد بود.


* در هنگام خرید از مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید و به هیچ وجه از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نکنید چون با توجه به آپدیت نشدن این مرورگر در چند سال اخیر ، در فرایند خرید و دانلود فایل اختلال بوجود خواهد آمد.

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 32 بیتی)

2 دانلود مرورگر گوگل کروم (نسخه 64 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 32 بیتی)

3 دانلود مرورگر فایرفاکس (نسخه 64 بیتی)


* برای حفظ کیفیت و همچنین دانلود آسانتر ، تمامی فایل ها فشرده شده و با فرمت rar یا zip آپلود شده اند. برای باز کردن فایل باید حتما نرم افزار win rar بر روی سیستم شما نصب شده باشد.

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 32 بیتی)

4 دانلود نرم افزار win rar (نسخه 64 بیتی)


* در صورتی که از گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید ، می توانید روی نام فایل کلیک کنید تا توضیحات فایل برای شما نمایش داده شود.

* برای سهولت دانلود فایل ها توسط شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنید.

5 دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر

با آرزوی خریدی مطمئن برای شما

پاورپوینت های مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1760
  • کل نظرات : 3