close
تبلیغات در اینترنت
میهن پاورپوینت - 88

میهن پاورپوینت

مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه

پاورپوینت مدیریت استراتژیک

سید محمد میرعالی بازدید : 72 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:7 نظرات ()
پاورپوینت مدیریت استراتژیک

پاورپوینت مدیریت استراتژیک

 

چکیده:

اهداف درس

آشنایی دانشجویان با:

تعاریف و مفاهیم فرایند مدیریت استراتژیک

مدلهای تدوین استراتژی

تدوین اهداف بلند مدت و انواع استراتژیهای اصلی

مفاهیم متغیرهای اساسی استراتژیک سازمانی

اجرای استراتژی

ارزیابی استراتژی ها

ارتباط مدیریت بهره وری و فرایند مدیریت استراتژیک

پاورپوینت طرحواره اطاعت چیست

سید محمد میرعالی بازدید : 87 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 1:7 نظرات ()
پاورپوینت طرحواره اطاعت چیست

پاورپوینت طرحواره اطاعت چیست

 

پاورپوینت طرحواره اطاعت چیست شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه


طرحواره اطاعت (Subjugation) به تدریج حس هویت( نیازها، خواسته ها و تمایلات) را از شما دریغ می کند. بخش اعظمی از تجربه ی شما در دنیا پیرامون مساله کنترل می چرخد. دیگران شما را کنترل می کنند و شما هم متقابلا آنها را کنترل می کنید. شما اعتقاد راسخ و تزلزل ناپذیر دارید که باید همه از شما راضی باشند. شما باید رضایت والدین، برادرها و خواهرها، فرزندان، همسر، رئیس، همکاران و حتی غریبه ها را به دست بیاورید. به احتمال قریب به یقین، تنها کسی که شما اصلا به فکر رضایت او نیستید، خودتان هستید. خواسته های خودتان را نادیده می گیرید تا تن به خواسته های دیگران بدهید.

پاورپوینت طرحواره درمانی اختلال شخصیت مرزی

پاورپوینت طرحواره درمانی اختلال شخصیت مرزی

 

پاورپوینت طرحواره درمانی اختلال شخصیت مرزی شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه


طرح واره های ناسازگار اولیه، خاطرات، هیجان ها، احساس های بدنی و شناخت واره هایی هستند که با جنبه های مخرب تجارب دوران کودکی افراد گره خورده اند و به شیوه ای سازمان یافته در سرتاسر زندگی در قالب الگوهایی، تکرار می شوند. هم برای بیماران مبتلا به مشکلات منش شناختی و همه بیمارانی که عملکرد بهتری دارند، درون مایه های مرکزی این طرح واره ها یکسان است: آنها درون مایه هایی از قبیل رها شدن، بدرفتاری، محرومیت هیجانی، نقص و اطاعت دارند.

پاورپوینت مفاهیم پویشی در مثلث تعارض

پاورپوینت مفاهیم پویشی در مثلث تعارض

 

پاورپوینت مفاهیم پویشی در مثلث تعارض شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه


دو مثلث تعارض و شخص در فرایند درمانگری پویشی دوانلو برای مفهوم سازی کردن تعارضات درون روانی بیمار به کار می روند. این مثلثها هم یک ابزار تشخیصی هستند و هم مداخلات نظام دار درمانی را هدایت می کنند. از این رو درک کامل زوایای مثلث تعارض در فن بازگشایی ناهشیار اهمیت بنیادی دارد.

مفاهیم پویشی در مثلث تعارض عبارتند از: ۱- احساسات و تکانه ها؛  ۲- اضطراب؛  ۳- دفاع ها؛  ۴- همسازی و ناهمسازی دفاع ها .

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر

 

پاورپوینت مهارت شناسایی طرحواره ها در همسر شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه


همسر شما در ذهن شماست. شما هرگز نمی توانید به روان همسرتان وارد شوید و او را مستقیما بشناسید، بنابراین از بیرون به او نگاه می کنید ، به حرف هایش گوش می دهید ، رفتار های او را نظاره می کنید، رفتار های گذشته او را در ذهن خود مرور می کنید و با گذشت زمان در ذهن خود در مورد همسرتان به یکسری نتیجه گیری هایی می رسید که طرحواره نام دارد.

پاورپوینت ویژگی های طرحواره های ناسازگار اولیه

پاورپوینت ویژگی های طرحواره های ناسازگار اولیه

 

پاورپوینت ویژگی های طرحواره های ناسازگار اولیه شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 


مفهوم طرحواره های ناسازگار اولیه :

بر اساس نظر یانگ (۲۰۰۳)، طرحواره های ناسازگار اولیه الگوهای هیجانی و شناختی خود آسیب رسانی هستند که در ابتدای رشد و تحول در ذهن شکل گرفته اند و در سیر زندگی تکرار می شوند و رفتارهای ناسازگار در پاسخ به این طرحواره ها به وجود می آیند.  یانگ این طرحواره ها را، که مبتنی بر عمیق ترین سطح شناخت اند، به عنوان یک الگوی کلی از خاطره ها، احساسات و افکار می داند. طرحواره های ناکارآمد، در دوران کودکی و از طرق زندگی شخص شکل گرفته اند

پاورپوینت انرژی های خورشیدی

سید محمد میرعالی بازدید : 84 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 0:56 نظرات ()
پاورپوینت انرژی های خورشیدی

پاورپوینت انرژی های خورشیدی ، در حجم 29 اسلاید قابل ویرایش

 

بخشی از متن:
خورشید منبع عظیم انرژی بلکه سرآغاز حیات و منشاء تمام انرژیهای دیگر است. در حدود ۶۰۰۰ میلیون سال از       . تولد این گوی آتشین ی‌گذرد و در هر ثانیه ۲/۴ میلیون تن از جرم خورشید به انرژی تبدیل می‌شود. با توجه به  .  . وزن خورشید که حدود ۳۳۳ هزار برابر وزن زمین است. این کره نورانی را می‌توان به‌عنوان منبع عظیم انرژی تا ۵ میلیارد سال آینده به حساب آورد.
خورشید از گازهایی نظیر هیدروژن (۸/۸۶ درصد) هلیوم (۳ درصد) و ۶۳ عنصر دیگر که مهم‌ترین آنها اکسیژن ، کربن ، نئون و نیتروژن است تشکیل شده‌است.
میزان دما در مرکز خورشید حدود ۱۰ تا ۱۴ میلیون درجه سانتیگراد می‌باشد که از سطح آن با حرارتی نزدیک به ۵۶۰۰ درجه و به صورت امواج الکترو مغناطیسی در فضا منتشر می‌شود.

پاورپوینت نواحی سیاسی

سید محمد میرعالی بازدید : 80 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 0:48 نظرات ()
پاورپوینت نواحی سیاسی

پاورپوینت نواحی سیاسی (جغرافیا2) ،در حجم 43 اسلاید قابل ویرایش .

 

 

بخشی از متن:

ارکان ناحیة سیاسی:

به طورکلی، هر ناحیه سیاسی سه رکن یا سه ضلع دارد:

 قلمرو و فضای جغرافیایی،

 سازه (ساختار) انسانی 

و نظام مدیریت

 

ناحیة سیاسی :

ناحیة سیاسی به بخشی از سطح زمین گفته می شود که تحت مدیریت سیاسی یا فرمانروایی یک قدرت سیاسی باشد.

پاورپوینت ژئـوپـلیتیـک

سید محمد میرعالی بازدید : 91 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 0:43 نظرات ()
پاورپوینت ژئـوپـلیتیـک

پاورپوینت ژئوپلیتیک (جغرافیا 2)،در حجم 83 اسلاید قابل ویرایش .

 

 

بخشی از متن:

امروزه این اصطلاح جغرافیایی در اخبار و موضوعات سیاسی، روابط سیاسی و بین المللی، مذاکرات یا رقابت ها و کشمکش های سیاسی، زیاد به کار می رود.

صاحب نظران از ژئوپلیتیک و موضوع آن تاکنون تعاریف گوناگونی داده اند و در این باره اتفاق نظری وجود ندارد. اصطلاح ژئوپلیتیک از دو واژه ّ «ژئو» مخفف ژئوگرافی به معنای جغرافیا و واژه «پلیتیک» به معنای سیاست ترکیب شده است. برخی آن را معادل «سیاست جغرافیایی» در نظر گرفته اند که البته مورد قبول همه نیست.

در اینجا برای فهم موضوع ژئوپلیتیک، از تعریف و مدلی که یک جغرافیدان سیاسی ایرانی آن را وضع کرده است، استفاده می کنیم:

«ژئوپلیتیک شاخه ای از دانش جغرافیای سیاسی است که با موضوع قدرت و ارتباط آن با جغرافیا و سیاست سر وکار دارد و روابط متقابل این سه عنصر را مطالعه می کند.

اکسل دادهای آماری شرکتهای موجود در بازار فرابورس ایران از سال 1392 الی 1395

اکسل دادهای آماری شرکتهای موجود در بازار فرابورس ایران از سال 1392 الی 1395

 

دسته: حسابداری- مدیریت مالی- اقتصاد

فرمت: Excel

این فایل شامل اکسل دادهای آماری شرکتهای موجود در بازار فرابورس ایران برای بازه 4 ساله  سالهای 1392 الی 1395 می باشد که در آن اطلاعات و داده های  بازار، نوع بازار، شرکت، خرید حقیقی ( شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات)، خرید حقوقی (شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات )، فروش حقیقی (شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات )، فروش حقوقی (شامل تعداد نفرات، تعداد معاملات، حجم معاملات، ارزش معاملات ) و مجموع ( تعداد خریداران، تعداد فروشندگان، تعداد دفعات معامله، حجم معاملات، ارزش معاملات )می باشد که برای انجام تحقیقات و پایان نامه های دانشگاهی رشته های حسابداری، مدیریت مالی و اقتصاد می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت نظریه روابط شی

سید محمد میرعالی بازدید : 77 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 0:34 نظرات ()
پاورپوینت نظریه روابط شی

پاورپوینت نظریه روابط شی

 

پاورپوینت نظریه روابط شی شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت نظریه روابط شی هاینز کوهات

سید محمد میرعالی بازدید : 126 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 0:21 نظرات ()
پاورپوینت نظریه روابط شی هاینز کوهات

پاورپوینت نظریه روابط شی هاینز کوهات

 

پاورپوینت نظریه روابط شی هاینز کوهات شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

هاینز کوهات Heinz Kohut در ۳ مه سال ۱۹۱۳ در وین به دنیا آمد. او تنها فرزند خانواده بود. پدر کوهات یک پیانیست کنسرت بود و مادر او یک فروشگاه بزرگ داشت. کوهات تا کلاس پنجم در اتریش بود، قبل از آن توسط آموزگاری در وین کتاب هایی در خصوص روان شناسی می خواند. کوهات در سال ۱۹۳۲ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه وین شد. دورۀ تحصیل او ۶ سال بود که ۶ ماه آن را در پاریس به سر برد.

پاورپوینت نظریه روابط شی مارگارت ماهلر

پاورپوینت نظریه روابط شی مارگارت ماهلر

 

پاورپوینت نظریه روابط شی مارگارت ماهلر شامل 40 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

مارگارت ماهلر عمدتا به تولد روان شناختی فرد که در ۳ سال اول زندگی صورت می گیرد؛ پرداخت. زمانی که کودک به تدریج از امنیت به نفع استقلال دست می کشد.

از نظر ماهلر، تولد روان شناختی فرد ظرف مدت چند هفته اول زندگی پس از تولد آغاز می شود و طی ۳ سال بعد یا قدری بیشتر، ادامه می یابد. منظور ماهلر از تولد روان شناختی این بود که کودک فرد مجزایی از مراقبت کننده اصلی خود می شود و سرانجام به احساس هویت می انجامد. کودک برای دستیابی به تولد روان شناختی یا تفرد، سه مرحله اصلی رشد و چهار زیر مرحله را می گذراند.

پاورپوینت نظریه روابط شی بالبی و اینسورث

پاورپوینت نظریه روابط شی بالبی و اینسورث

 

پاورپوینت نظریه روابط شی بالبی و اینسورث شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

نظریه دلبستگی جان بالبی

جان بالبی با توجه به آگاهی خود در زمینه کردارشناسی و نظریه تکامل، دریافت که نظریه روابط شی را می توان با دیدگاه تکاملی ادغام کرد. بالبی قاطعانه معتقد بود دلبستگی هایی که در کودکی شکل می گیرند؛ تاثیر مهمی بر بزرگسالی دارند.

پاورپوینت عشق از دید آرتور یانوف

سید محمد میرعالی بازدید : 69 دوشنبه 06 شهريور 1396 : 23:47 نظرات ()
پاورپوینت عشق از دید آرتور یانوف

پاورپوینت عشق از دید آرتور یانوف

 

پاورپوینت عشق از دید آرتور یانوف شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

اساسا مفهوم عشق، آزادی و رهایی در احساس کردن و قائل شدن این آزادی در ابراز احساسات به دیگران است. بدین معنا که به دیگری اجازه دهیم رشد طبیعی کرده و خود را به صورت طبیعی ابراز کند. خود بودن و پذیرش دیگران به همان شکلی که هستند، لازمه عشق است.

عشق برای روان رنجور ، ارضای نیازهای غیر واقعی خودش است(در قالب توقعات). عشق برای آنان مفهومی جز هدایا، تلفن های مکرر و دیگر دلایل که نشانگر عشق بی پایان طرف مقابل است ندارد. روان رنجور وقتی نیازهای بیمارگونش برآورده نمی شود، احساس می کند دوستش ندارند.

پاورپوینت رابطه شخصیت و مکانیزم های دفاعی

پاورپوینت رابطه شخصیت و مکانیزم های دفاعی

 

پاورپوینت رابطه شخصیت و مکانیزم های دفاعی شامل 54 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

شخصیت، جنبه های درونی و بیرونی منحصر به فرد و نسبتاً بادوام منش فـرد است که در موقعیت های مختلف بر رفتـار تـأثیر می گذارد. رویکردهای مختلفی سعی در تبیین شخصیت و مؤلفه هـای آن داشـته انـد. از ایـن بـین، کرنبرگ در نظریه سازمان شخصیت خود معتقد است که شخصیت، ساختاری نسبتاً پایدار از روابـط موضـوعی درونـی شـده اسـت. در ایـن نظریـه، روی ویژگـی و کاربردهـای قابـل توصـیف شخصیت بهنجـار، نابهنجـار، آسـیب شناسـی شخصـیت و ساختارهای روانشـناختی تأکیـد شـده اسـت .

پاورپوینت بنیان گذاران نظریه روابط شی

سید محمد میرعالی بازدید : 107 دوشنبه 06 شهريور 1396 : 23:31 نظرات ()
پاورپوینت بنیان گذاران نظریه روابط شی

پاورپوینت بنیان گذاران نظریه روابط شی

 

پاورپوینت بنیان گذاران نظریه روابط شی شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

ویلفرد بیون (Wilfrde Bion ، ۱۹۷۹-۱۸۹۷)

او نظریات کلاین را گسترش داد و در رابطه میان درمانگر و بیمار بر این باور است که درمانگر باید آنچه را که بیمار به سمت وی فرافکنی می کند در برگرفته و به صورتی تعدیل شده به بیمار برگرداند. بیون بیش از همه به علت کاربرد اصول روانکاوی در روابط گروهی شناخته شده است. هرگاه گروه نتواند به هدف خود دست یابد و به خوبی ایفای نقش نماید محکوم به در پیش گرفتن یکی از حالتهای سه گانه بنیادی است که بیون شرح می دهد.

پاورپوینت حفاظت از زیستگاه های ایران

سید محمد میرعالی بازدید : 66 دوشنبه 06 شهريور 1396 : 23:28 نظرات ()
پاورپوینت حفاظت از زیستگاه های ایران

پاورپوینت حفاظت از زیستگاه های ایران (درس 12 مطالعات اجتماعی کلاس هفتم)

 

پاورپوینت درس 12 مطالعات اجتماعی هفتم حفاظت از زیستگاه های ایران

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 35 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

پاورپوینت تنوع آب و هوای ایران از درس 11 مطالعات اجتماعی کلاس هفتم

پاورپوینت تنوع آب و هوای ایران (درس 11 مطالعات اجتماعی کلاس هفتم)

 

پاورپوینت درس 11 مطالعات اجتماعی هفتم تنوع آب و هوای ایران

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 19 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس.

پاورپوینت ایران خانه ما از درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هفتم

پاورپوینت ایران خانه ما (درس 10 مطالعات اجتماعی کلاس هفتم)

 

پاورپوینت درس 10 مطالعات اجتماعی هفتم ایران خانه ما

قابل ویرایش

رنگ بندی و استفاده از افکت های متعدد به همراه تصاویر مرتبط با این درس .

این پاورپوینت شامل 20 اسلاید از متن اصلی کتاب می باشد .

مناسب جهت دانش آموزان و معلمان برای تفهیم بهتر مطالب درسی .

ارائه درس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر در کلاس

تعداد صفحات : 90

تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1781
  • کل نظرات : 3
  • 1