close
تبلیغات در اینترنت
میهن پاورپوینت - 87

میهن پاورپوینت

مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه

پاورپوینت مدل شناختی افسردگی

سید محمد میرعالی بازدید : 84 چهارشنبه 08 شهريور 1396 : 16:20 نظرات ()
پاورپوینت مدل شناختی افسردگی

پاورپوینت مدل شناختی افسردگی

 

پاورپوینت مدل شناختی افسردگی شامل 48 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

افسردگی مرضی، به قدری شایع است که سرماخوردگی روان پزشکی، لقب گرفته است. در هر لحظه از زمان حداقل ١۵ تا ٢٠ درصد افراد بزرگسال جامعه ممکن است عوارض و نشانه‌هاى افسردگى را از خود نشان بدهند. حدود ۷۵ درصد موارد بستری در بیمارستانهای روانی را موارد افسردگی تشکیل می دهند. افسردگی از تعامل بین چندین عامل مختلف، حاصل می شود. نشان داده شده است که شیوع و سیر آن به متغیرهای مختلف زیست شناختی، سابقه بیماری، محیطی و روانی-اجتماعی مربوط می شود.

پاورپوینت روان درمانی پویشی فشرده کوتاه مدت چیست

پاورپوینت روان درمانی پویشی فشرده کوتاه مدت چیست

 

پاورپوینت روان درمانی پویشی فشرده کوتاه مدت چیست شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه
روان درمانی پویشی فشرده کوتاه مدت را یک دانشمند ایرانی، حبیب دوانلو، طراحی کرده است که در آن روش بلند مدت، کم اثر، سازمان نایافته و نامشخص تحلیل روانی به یک روش کوتاه مدت، اثربخش، سازمان یافته و روشن تبدیل شده است. از نظر مالان (1980)، پس از کشف ناهشیاری پویشی توسط فروید، این روش بزرگترین پیشرفت در روان درمانگری است.

پاورپوینت رویکرد روان ‌پویشی

سید محمد میرعالی بازدید : 81 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:32 نظرات ()
پاورپوینت رویکرد روان ‌پویشی

پاورپوینت رویکرد روان ‌پویشی

 

پاورپوینت رویکرد روان ‌پویشی شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه
زیگموند فروید بنیان‌گذار رویکرد روان ‌پویشی در روان‌شناسی است.

پاورپوینت مقاومت و انتقال در روان پویشی فشرده

پاورپوینت مقاومت و انتقال در روان پویشی فشرده

 

پاورپوینت مقاومت و انتقال در روان پویشی فشرده شامل 47 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه
مـداخلات روانشناختی برای شناسایی و کاهش رنج ها و ضعف ها، و تحقق ظرفیت ها و توانائی های آدمی از موضـوعاتی است که توجه روانشناسان، روانپزشکان، مددکاران اجتماعی، پزشکان عمومی، و حتی وکلا را به خود جلب کـرده اسـت. اسـاس ایـن مـداخلات گوش دادن و فراهم کردن امکـان ابـراز و افشـای افکـار و احساسات است. مطالعات گسـترده در دو دهـه گذشـته نشان داده اند که افشا، چه گفتاری و چه نوشتاری، عملکرد سیستم ایمنی، اعصاب خود مختار و سلامت جسمانی و روانی را بهبود می بخشد.

پاورپوینت مفهوم خودشیفتگی از دیدگاه فروید

پاورپوینت مفهوم خودشیفتگی از دیدگاه فروید

 

پاورپوینت مفهوم خودشیفتگی از دیدگاه فروید شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه
خودشیفتگی اصطلاحی است که اولین بار فروید آن را به کار برد. فروید اصطلاح خودشیفتگی را برای وضعیتی به کار برد که در آن لیبیدو شخص در خود ایگو مصرف می شود تا افراد دیگر. این مفهوم از خودشیفتگی فروید را در ارتباط با نظریه غرایز با مسائل ناراحت کننده ای مواجه ساخت. چون اساساً تفکیک او بین غریزه لیبیدویی و غرایز آیگو یا صیانت نفس را در هم ریخت. برداشت خاص فروید از خودشیفتگی موجب شد که او این اصطلاح را برای طیف وسیعی از اختلالات روانی به کار برد.

پاورپوینت ماهیت رنج در روان درمانی پویشی

پاورپوینت ماهیت رنج در روان درمانی پویشی

 

پاورپوینت ماهیت رنج در روان درمانی پویشی شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه
دفاع ها روش هایی هستند که بوسیله آنها، در مورد واقعیت و احساساتمان در مورد آن، به خودمان، دروغ می گوییم.

وقتی به بیماران کمک می کنیم تا دروغ هایشان را ببینند و از آنها رویگردان شوند، حقیقت هیجانی می تواند درونشان بیدار شود.

پاورپوینت درمان اولیه چیست

سید محمد میرعالی بازدید : 75 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:27 نظرات ()
پاورپوینت درمان اولیه چیست

پاورپوینت درمان اولیه چیست

 

پاورپوینت درمان اولیه چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه


درمان اولیه بر اساس این نظریه بنا شده که تروماهای (روان زخم) دوران کودکی و حتی دوره ی قبل از تولد (دوران جنینی)، موجب روان رنجوری فرد در سالهای آینده است. یانوف این گونه استدلال می کند که رنج های ناشی از این آسیب ها، توسط فرد سرکوب و پس رانده می شود تا بتواند بقا داشته و به زندگی ادامه دهد. فرد این کار را کاملا ناآگاهانه انجام می دهد.

پاورپوینت دستورنامه روان پویشی فشرده و کوتاه مدت

پاورپوینت دستورنامه روان پویشی فشرده و کوتاه مدت

 

پاورپوینت دستورنامه روان پویشی فشرده و کوتاه مدت شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه


آنچه به روان درمانگری پویشی فشرده و کوتاه مدت ماهیت فنی و مشخص می بخشد، فرمول بندی شدن و داشتن دستورنامه (Protocol) برای فرآیند درمانگری، به خصوص مصاحبه اول با بیمار است. این فرآیند به مراحل مشخصی قابل تقسیم است و هر مرحله با مداخله ای خاص از سوی درمانگر و پاسخی خاص از سوی بیمار مشخص می شود . این فرآیند را دوانلو توالی پویشی (Dynamic sequence) نامیده است.

پاورپوینت رفتار درمانی عقلانی هیجانی الیس

پاورپوینت رفتار درمانی عقلانی هیجانی الیس

 

پاورپوینت رفتار درمانی عقلانی هیجانی الیس شامل 50 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

شرح حال الیس

آلبرت الیس در سال ۱۹۱۳ میلادی متولد شد. در سال ۱۹۳۴ میلادی، درجة لیسانس خود را از سیتی کالج نیویورک دریافت کرد. در سال ۱۹۴۳ درجه فوق‌لیسانس و در سال ۱۹۴۷، درجة دکترای خود را از دانشگاه کلمبیا دریافت داشت. در سال ۱۹۴۳ میلادی، به طور خصوصی به مشاوره و روان درمانی در زمینه ی خانوادگی، ازدواج و امور جنسی اشتغال ورزید.

پاورپوینت درمان اگزیستانسیال چیست

سید محمد میرعالی بازدید : 88 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:23 نظرات ()
پاورپوینت درمان اگزیستانسیال چیست

پاورپوینت درمان اگزیستانسیال چیست

 

پاورپوینت درمان اگزیستانسیال چیست شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

درمان وجودی یا روان‌درمانی اگزیستانسیال، رویکردی پویا یا پویه‌نگر است و بر دلواپسی‌هایی تمرکز می‌کند که در هستی انسان ریشه دارند.

روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پویا یا پویه نگر است. پویا dynamic ، اصطلاحی است که در حیطه بهداشت روان به صورت روان پویه شناسی psychodynamic  زیاد استفاده می شود. روان پویه شناسی هر فرد شامل نیروها، انگیزه ها و ترس های ناخودآگاه و خودآگاهی ست که درونش به کنش مشغولند.

پاورپوینت آزادی از دید رولو مِی

سید محمد میرعالی بازدید : 98 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:22 نظرات ()
پاورپوینت آزادی از دید رولو مِی

پاورپوینت آزادی از دید رولو مِی

 

پاورپوینت آزادی از دید رولو مِی شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

رولو مِی (۱۹۶۷) آزادی را ابتدا به این صورت تعریف کرد: «آزادی قابلیت انسان برای دانستن این موضوع است که او موجودی تعیین شده است».

کلمه «تعیین شده» در این تعریف با آنچه مِی بعدها سرنوشت نامید، مترادف است. بنابراین از آگاهی سرنوشت فرد حاصل می شود؛ آگاهی از اینکه امکان مرگ در هر لحظه وجود دارد، از اینکه فرد مرد یا زن است، از اینکه او ضعفهای فطری دارد، از اینکه تجربیات اوایل کودکی او را به سمت الگوهای رفتار خاصی سوق می دهند.

پاورپوینت فرآیند خط مشی گذاری عمومی

سید محمد میرعالی بازدید : 91 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:20 نظرات ()
پاورپوینت فرآیند خط مشی گذاری عمومی

پاورپوینت فرآیند خط مشی گذاری عمومی

 

فرمت: پاورپوینت (PowerPoint)، قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 18 اسلاید

دسته: مدیریت دولتی( ویژه ارائه کلاسی درس تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی)

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " فرآیند خط مشی گذاری عمومی " می باشد که در حجم 18 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده و می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

الگوی کارنگی

الگوی گام به گام

پاورپوینت رویکردهای تجزیه و تحلیل خط مشی

پاورپوینت رویکردهای تجزیه و تحلیل خط مشی

 

فرمت: پاورپوینت (PowerPoint)، قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 15 اسلاید

دسته: مدیریت دولتی( ویژه ارائه کلاسی درس تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی)

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " رویکردهای تجزیه و تحلیل خط مشی " می باشد که در حجم 15 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده و می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

رویکردهای تجزیه وتحلیل خط مشی

رویکرد علمی – تجربی

پاورپوینت مدیریت مشاركت جویانه در بخش دولتی

پاورپوینت مدیریت مشاركت جویانه در بخش دولتی

 

فرمت: پاورپوینت (PowerPoint)، قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 32 اسلاید

دسته: مدیریت دولتی( چالش های مدیریت دولتی در ایران)

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " مدیریت مشاركت جویانه در بخش دولتی" می باشد که در حجم 32 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده و می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس چالش های مدیریت دولتی در ایران رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

تأملی درمفهوم اعتماد

اعتماد به دولت

اهمیت اعتماد به دولت

پاورپوینت عقلانیت و راهبرد در بخش دولتی

پاورپوینت عقلانیت و راهبرد در بخش دولتی

 

فرمت: پاورپوینت (PowerPoint)، قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 38 اسلاید

دسته: مدیریت دولتی( چالش های مدیریت دولتی در ایران)

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " عقلانیت و راهبرد در بخش دولتی" می باشد که در حجم 38 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده و می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس چالش های مدیریت دولتی در ایران رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

مقدمه

نگاه غالب دولت ها از نگاه مدیریتشان

دولت قانون مدار

دولت حزبی

پاورپوینت آشنایی با جوهره مدیریت دولتی

پاورپوینت آشنایی با جوهره مدیریت دولتی

 

فرمت: پاورپوینت (PowerPoint)، قابل ویرایش

تعداد اسلاید: 45 اسلاید

دسته: مدیریت دولتی( چالش های مدیریت دولتی در ایران)

این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان " آشنایی با جوهره مدیریت دولتی  " می باشد که در حجم 45 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده و می تواند به عنوان ارائه کلاسی درس چالش های مدیریت دولتی در ایران رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

آشنایی با جوهره مدیریت دولتی

مدیریت دولتی چیست ؟

پاورپوینت آشنایی با هواشناسی ماهواره ای

پاورپوینت آشنایی با هواشناسی ماهواره ای ، در حجم 306 اسلاید قابل ویرایش.

 

بخشی از متن:

اقلیم شناسی با استفاده از نتایج این ارقام  و داده ها، شرایط محیط جغرافیایی و زیستی را مورد مطالعه قرار می دهد. در حقیقت اقلیم شناسی روابط بین حیات و حوادث دیگر طبیعی را با حوادث اتمسفری بررسی می نماید و اثرات پدیده های جوی را در حیات موجودات زنده از جمله انسان معین می كند.

•اولین ماهواره هواشناسی به نام Vanguard 2 در تاریخ 17 فوریه 1959 توسط امریکا پرتاب شد ولی به دلیل کج بودن محور آن، نتوانست اطلاعات مفیدی را ارسال نماید. •اولین پروژ موفق، پرتاب ماهواره TIROS-1 بود در اول آوریل 1960 صورت گرفت و فقط تنها 78 روز فعالیت نمود.

•ماهواره TIROS-2 در 23 نوامبر 1960 پرتاب شد و برای طول مدت بیش از یک سال فعال بود.

پاورپوینت روش تحقیق در تربیت بدنی

سید محمد میرعالی بازدید : 70 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:11 نظرات ()
پاورپوینت روش تحقیق در تربیت بدنی

پاورپوینت روش تحقیق در تربیت بدنی ، در حجم 206 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن:
برای انسانهای عادی رسیدن به واقعیت از طریق وحی و .... ممكن نیست.
باید با بهره‌گیری از تجارب دیگران و روشهای علمی باشد
این نحوه كشف حقیقت ابتدا در علوم بعداً در علوم انسانی نیز مطرح شد.

نظریه : مجموعه‌ای از تعریف‌ها و پیشنهادها درباره تعدادی متغیر به هم پیوسته كه یا رابطه یا همبستگی یا اثر آنرا مورد توجه قرار می‌دهد.

اگر باران ببارد هوا خنگ می‌شود - علت و معلولی (دو متغیر به هم پیوسته‌اند).

پاورپوینت سیستم های هزینه ‌یابی

سید محمد میرعالی بازدید : 73 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:10 نظرات ()
پاورپوینت سیستم های هزینه ‌یابی

پاورپوینت سیستم های هزینه ‌یابی

 

چکیده:

برخی از تولید کنندگان قبل از سفارش مشتری تولید نمی‌کنند.این محصولات دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. یا ممکن است آنها فضای کافی و یا پول کافی برای انبار کردن نداشته باشند.و یا در نظر داشته باشند امکانات را به نحو بهینه استفاده کنند و از رکود آنها جلوگیری نمایند.برخی دیگر از تولید کنندگان در خطوط تولیدی که برای 24ساعت کار در شبانه‌روز طراحی شده‌اند و در دو شیفت12ساعته یا سه شیفت 8 ساعته و یا چهار شیفت 6 ساعته در حال تولید انبوه برخی محصولات هستند.این محصولات انبار شده و سپس از طریق تبلیغات و ایجاد روحیه مصرف در افراد معرفی شده و به فروش می‌رسند.برخی شرکت‌ها ممکن است ترکیبی از هر دو روش را در عملیات تولید خود داشته باشند.سیستم‌های هزینه یابی منطبق با سیستم تولید انتخاب می‌شود.برخی شرکت‌ها فقط هزینه‌یابی سفارش کاربرخی شرکت‌ها فقط هزینه‌یابی مرحله‌ای برخی شرکت‌ها هر دو سیستم سفارش کار و مرحله‌ایدر سیستم هزینه‌یابی سفارش کار:

هر سفارش از سفارش بعدی جدا است.هر سفارش در زمان خاصی به پایان می‌رسد.وجود  یك انقطاع زمانی در بین سفارش‌ها  ، فرصت بسیار خوبی برای قطع كردن فرآیند هزینه ها وجمع كردن آنها  با هم و تعیین بهای سفارش به‌شمارمی‌رود.          

پاورپوینت جغرافیای سرخس

سید محمد میرعالی بازدید : 64 سه شنبه 07 شهريور 1396 : 16:9 نظرات ()
پاورپوینت جغرافیای سرخس

پاورپوینت جغرافیای سرخس

 

چکیده:

جغرافیای طبیعی سرخس

1-1- موقعیت جغرافیایی

شهرستان سرخش در منتهی الیه شمال شرق استان خراسان رضوی با وسعتی حدود 2/5447 کیلومتر مربع در فاصله 185 کیلومتری از شهر مشهد واقع شده است. این شهرستان از شمال و شرق با کشور ترکمنستان، از غرب با شهرستان مشهد و از جنوب با شهرستان تربت جام و فریمان هم مرز می باشد. این شهرستان در عرض جغرافیایی 36 درجه و 36 درجه 40 دقیقه و طول جغرافیایی 60 درجه و 30 دقیقه تا 61 درجه و 15 دقیقه قرار گرفته است.

تعداد صفحات : 90

تبلیغات
محل تبلیغات شما
درباره ما
مرجع تخصصی دانلود پاورپوینت و پروژه
آرشیو
آمار سایت
  • کل پاورپوینت ها: 1781
  • کل نظرات : 3
  • 1